BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 14513279
nr 1451 3279
Spegellampetter
ett par, Gustaviansk stil. Höjd: 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:35:20
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
450 kr
Den Gustavianska stilen